Bogata oferta DreamPen

Artykuły piśmiennicze DreamPen to bogata oferta różnorodnych modeli długopisów plastikowych. Są one bardzo praktyczne i przydatne na co dzień. Mogą stanowić również gadżet reklamowy. Niektóre modele posiadają cienki korpus, inne mają nieco większą objętość oraz opływowe kształty. Oferta DreamPen jest stworzona z myślą o osobach, które lubią oryginalne i nowoczesne gadżety. Są one uniwersalne i wygodne w użytkowaniu.

Stonowane i barwne modele długopisów DreamPen

Warto zajrzeć do katalogu DreamPen i wybrać odpowiedni model długopisu dla siebie. Wśród wielu wzorów, wyróżniają się modele wielokolorowe, w intensywnych barwach np. fioletowym , niebieskim, czerwonym, pomarańczowym czy zielonym. Dla zwolenników stonowanych barw dedykowane są białe długopisy z kolorowymi klipami. Wśród energetycznych kolorów nie można pominąć żółtego. DreamPen oferuje co najmniej trzy wersje modeli w tym kolorze w różnych odcieniach.

długopisy reklamowe z nadrukiem

A może jednak klasyczny model

Poszukując klasycznych, stonowanych modeli długopisów, warto obejrzeć serię wzorów Cobra z metalowymi dodatkami. Długopis posiada prosty, smukły korpus oraz szeroki klip. Zdobiony jest tylko delikatnym, srebrnym pierścieniem oraz posiada metalowy, chromowany szpic. Wyposażony jest w mechanizm typu twist. Wśród dostępnych kolorów jest barwa czarna, biała, srebrna oraz złota. Można również zakupić ten model w bardziej intensywnych tonach. Seria długopisów Cobra odmiana transparentna charakteryzuje się różnymi kolorami. Naszej uwadze nie umknie kolor fuksjowy, mocny fioletowy, czerwony czy chabrowy. Bardzo ładnie wygląda również kolor pomarańczowy i żółty.

Modne gadżety reklamowe DreamPen

Dream Pen to producent oryginalnych artykułów piśmienniczych, które idealnie będą nadawały się na gadżety reklamowe. Są one atrakcyjne wizualnie, budzą zainteresowanie a przy tym są użyteczne. To właśnie zalety gadżetów, które będą skutecznie reklamowały daną firmę. Długopisy reklamowe z nadrukiem to najlepszy pomysł na tanią i skuteczną promocję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *