Popularne prezenty na urodziny

Urodziny to szczególny dzień w roku, więc z tej okazji chcemy obdarować jubilata. Tym bardziej gdy są to na przykład okrągłe urodziny. Co jednak wręczyć takiej osobie?

Przyjęcie urodzinowe czy spotkanie w mniejszym gronie?

Na odpowiedni wybór prezentu wpływa kilka czynników, między innymi to jak będzie wyglądał moment wręczenia prezentu. Czy będziemy z jubilatem sam na sam, czy może organizowane jest większe przyjęcie. Wbrew pozorom jest to dość istotna kwestia, ponieważ im więcej gości, tym większe prawdopodobieństwo powtórzenia prezentu. Co będzie więc najbezpieczniejszym wyborem? Kwiaty dla kobiety plus czekoladki bądź bombonierka, dla mężczyzny alkohol. Jednak tego typu prezenty mogą prezentować się dość ubogo, więc jeżeli jubilat jest na bliski, warto coś do tego dorzucić.

Zegarek albo biżuteria

Im lepiej kogoś znamy, tym łatwiej wybrać dla niego prezent. Dla kobiet to wspomniane wyżej kwiaty, czekoladki, ale też kosmetyki, bony albo biżuteria, dla mężczyzn z kolei oprócz alkoholu można sprezentować zegarek, spinki do garnituru albo jakieś gadżety. Być może jubilat coś kolekcjonuje? W takim wypadku, każdy prezent który będzie rozszerzeniem tej kolekcji jest strzałem w dziesiątkę.

W dawaniu prezentów najbardziej liczy się gest i pamięć o tym ważnym dniu. Wielokrotnie jest to ważniejsze, niż sam upominek. W dzisiejszych czasach, kiedy portale społecznościowe przypominają na każdym kroku o urodzinach bliskich i przyjaciół, po prostu nie wypada o nich zapomnieć i przejść obojętnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *