Smycz reklamowa i jej zadania

Smycze są  bardzo przydatnym i modnym gadżetem. Można powiedzieć, że są wielofunkcyjne. Bardzo często są wykorzystywane w pracy, domu a nawet w szkole. Mogą służyć jako zawieszka, brelok do różnych przedmiotów. Oprócz tego, są wykorzystywane w kampaniach reklamowych, jako pomysłowy i tani gadżet promocyjny.

Wygodnie i modnie w pracy

Ten uniwersalny produkt znany jest pracownikom wielu firm, zazwyczaj noszony jest jako smycz reklamowa z identyfikatorem. Oczywiście mogą być zawieszone również dokumenty w odpowiednim etui. Smycze mogą stanowić część ubioru pracowniczego, zwłaszcza, gdy na taśmie umieszczone jest logo firmy. Niektóre osoby zakładają smycz do stylizacji codziennej i w ten sposób tworzą swój niepowtarzalny, własny styl. Pracownicy wyposażeni w jednolite smycze firmowe wyglądają bardziej profesjonalnie, współtworzą wizerunek firmy.

Estetycznie i z gustem                            

Wybór kolorystyki i wzorów zależy od klienta. Firma Adsmycze stwarza możliwość zaprojektowania własnego gadżetu. Można dobrać odpowiednią szerokość taśmy, kolorystykę, dodatki oraz przedstawić projekt graficzny czy np. logo. Te elementy zostaną naniesione na powierzchnię za pomocą odpowiedniej techniki nadruku. Zapewniają one bardzo ładną szatę graficzną, wszystko jest dopracowane, każdy szczegół. Można w ten sposób uzyskać smycze reklamowe z własnym nadrukiem.

smycze reklamowe

Możliwości jakie zapewniają dodatki do smyczy

Na stronie internetowej firmy Adsmycze można zakupić różnorodne smycze oraz dodatki do nich. Cena smyczy reklamowych nie jest wysoka. Bardzo przydatne okazują się zawieszki gsm wszywane i wszczepiane. Dzięki nim można zawiesić na nich telefony komórkowe. Powszechnie smycze są również zawieszkami na klucze, posiadają one standardowo karabińczyk, na którym można zawiesić pęk kluczy. Foliowe etui oraz cardholdery są niezbędne w przypadku konieczności noszenia w pracy identyfikatorów. W sklepie Adsmycze można wybrać odpowiedni model.

Smycz regulowana to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ jej długość można dostosować do indywidualnych potrzeb. Niektóre modele są dwuczęściowe, dzięki czemu można uzyskać krótki brelok lub dłuższą smycz. Tak więc długość można regulować, w zależności od potrzeb.

Firma Adpen zapewnia transport smyczy na terenie całej Polski, tutaj liczy się dobro klienta i jego zadowolenie. Smycze firmowe mogą być ładną wizytówką firmy, jak również świetnie sprawdzą się jako upominek dla kontrahentów i klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *