Gry komputerowe – premiery na 2019 rok

Gry komputerowe są obecnie jednymi z bardziej popularnych mediów. Chętnie grają w nie zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe. Jakie są najbardziej wyczekiwane premiery na rok 2019?

Resident Evil 2

Gry komputerowe z serii Resident Evil są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych gier z gatunku survival horror. Produkcja, której premiera planowana jest na rok 2019, ma być pełnoprawnym remake’em drugiej części gry.

The Last of Us: Part II

Pierwsza część The Last of Us odniosła ogromny sukces i stała się jedną z najpopularniejszych produkcji na Play Station 3. Druga część gry będzie stanowiła prawdziwą gratkę dla fanów postapokaliptycznego klimatu. W grze pojawiają się znani już fanom bohaterowie, a Part II rozwija pomysły zawarte w pierwszej części.

Oxygen Not Included

Jest to prostsza graficznie produkcja, jednak to nie znaczy, że mniej wyczekiwana. Gra jest w fazie early accesu od 2017 roku, a w 2019 w końcu ma wyjść jej pełna wersja. Twórcy gry, Klei Entertainment, mają za sobą świetny survival Don’t Starve, a fani liczą na to, że i tym razem producent ich nie zawiedzie.

MediEvil

Kolejna mniej znana gra, na którą jednak wciąż czeka wielu fanów. Sam MediEvil jest remake’em gry z 1998 roku. Głównym bohaterem jest nieumarły wojownik, który wraca do życia aby stanąć raz jeszcze w obronie królestwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *